Skoči na vsebino

Vabilo na Zbor članov 2022

Spoštovani člani in članice Planinskega društva Domžale!

Vabimo vas na redni, 66. volilni Zbor članov Planinskega društva Domžale, ki bo v četrtek, 26. maja 2022, ob 18. uri, v Dragomlju.

Na Zboru članov predstavimo naše delo v prejšnjem letu in skupaj potrdimo izvedbo aktivnosti. S prisotnostjo sodelujete v pomembnih odločitvah našega društva. Tudi preteklo leto je bilo za naše društvo izjemno aktivno, opravili smo res veliko prostovoljnih ur ter ponovno dosegli višje število članov.

Na Zboru članov bomo potrdili mandat članom Upravnega in Nadzornega odbora ter predsedniku društva za mandatno obdobje 2022 – 2026. Kandidatno listo za volitve je 14. maja 2022 predhodno obravnaval in potrdil Upravni odbor Planinskega društva Domžale.

Iskreno vabljeni tudi na pestro dogajanje, ki bo organizirano pred in po Zboru članov. Ker nam prostor omogoča zunanje aktivnosti, vabljeni vsi, mlajši in starejši člani, še posebej pa družine z otroki!

Po Zboru sledi druženje ob prostoru primerni pogostitvi.

Veselimo se osebnega srečanja, lepo vabljeni!
člani Upravnega odbora PDD

Še nekaj drobnega tiska:

Dobimo se na Piknik prostoru v Dragomlju (velik kozolec z igriščem ob avtocesti).
Veseli bomo vaše pomoči pri sami organizaciji na lokaciji dogodka.
Vreme nam ne bo krojilo razpoloženja.

Lahko boste:

  • Sodelovali na športnih igrah s pričetkom ob 16. uri.
    Pridružite se ekipi za odbojko na mivki ali ekipi za košarko. Za otroke prinesite zunanje igre s seboj.

Za vsa dodatna pojasnila v povezavi s formalnim in spremljevalnim programom pišite na pd.domzale@gmail.com!

 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja