Predsedniki PD Domžale

Dosedanji predsedniki Planinskega društva Domžale:
Anton Bukovec 16.11.1948 1951
Franc Škofic 1951 1953
Janez Lenček 1953 1960
Mitja Zupančič 1960 1967
Janez Lenček 1967 1967
Mitja Zupančič 1967 23.4.1974
Maks Prelovšek 23.4.1974 18.4.1980
Mitja Zupančič 18.4.1980 14.4.1983
Maks Prelovšek Franci Vesel Milan Likar 14.4.1983 1984
Leon Štiftar 1984 29.6.1989
Peter Primožič 29.6.1989 18.1.2002
Borut Peršolja 18.1.2002 19.2.2010
Klemen Miklič 19.2.2010 3.7.2010
Jernej Južna (podpredsednik s pooblastilom predsednika) 3.7.2010 18.2.2011
Janko Vodlan 18.2.2011  20.4.2018
Helena Kermauner 20.4.2018
 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja