Skoči na vsebino

31. sejem Alpe Adria

Od 29. januarja do 1. februarja 2020 je na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani potekala osrednja turistična prireditev v Sloveniji, kjer svojo ponudbo predstavljajo pokrajine, kraji, zveze in turistične organizacije širom Slovenije in bližnje okolice. Na sejmu sodeluje tudi Planinska zveza Slovenije, v njenem okviru pa je na sejmu sodelovalo tudi Planinsko društvo Domžale. PZS je planinskim društvom dala na voljo prostor za predstavljanje planinskih koč, kar smo seveda z veseljem uporabili za predstavitev Domžalskega doma na Mali planini. Z Domžalskim domom se seveda lahko pohvalimo, imamo oba certifikata PZS, družinam in okolju prijazna koča, eni od redkih, če ne celo edini na Veliki planini, uporabljamo biološko čistilno napravo, trud za zmanjšanje vpliva na okolje je vedno prisoten in tako naprej. Predstavitev javnosti, tako strokovni (ostalim planinskim društvom, organizacijam) kot tudi laični je torej nadvse pomembna in dobrodošla. Seveda pa smo poleg Domžalskega doma predstavljali tudi naše društvo, naše poti, Domžalsko pot spominov in vse, s čimer se naše društvo ukvarja! Prav veliko časa za pripravo na sejem nismo imeli, a vseeno smo dovolj dobro zapolnili dodeljen prostor, ki ga je bilo letos res veliko in privabili kar nekaj obiskovalcev. Četrtek ni bil ravno najbolj obiskan dan, pa vendar se je na koncu obiskovalcev kar nabralo. Najlepše se zahvaljujemo PZS za dodeljen prostor! PDD smo predstavljali 29.1.2020 od 10.00 do 19.00 Nika Verlič, Helena in Aleš Kermauner

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja